Hasło:
E-mail:
?
Wyszukiwarka pokoi
Cena od:

Wyjazd od:

Wyjazd do:

Polecane

z widokiem na pastwisko

Cena: 70 zł / osoba
Liczba osób: 2
przestronna, stylowo urządzona sypialnia z łazienką i salonem. Śpi się jak u babci na wakacjach.


Niebieski Szczur –przestrzeń do bycia sobą.

Spokojne, komfortowe miejsce położone na Pojezierzu Drawskim, w okolicach Świdwina, Drawska Pomorskiego, Połczyna Zdroju.
Wieś Karsibór to tradycyjna pomorska wieś o rozproszonej zabudowie. Przytulona do ogromnego lasu, obsadzona starymi jabłoniami, poprzecinana malowniczymi alejkami.
Potrzeba stworzenia ciepłego, otwartego domu narodziła się wysoko w Himalajach podczas samotnej podróży.

Niebieski Szczur to miejsce kolekcjonowania staroci, pamiątek z podróży, zachodów słońca. Przede wszystkim jednak, jest to przestrzeń do odpoczynku, zdrowego, prostego życia, obcowania z naturą i zwierzętami.

Miejsce spotkań pasjonatów koni, psów, lasu, grzybów, aktywnego życia.
Miejsce słuchania muzyki, rozmów do późna, patrzenia w ogień i degustacji dobrego wina.
Zabytkowy 100 letni dom, zaprojektowany przez niemieckiego architekta, a także usytuowanie gospodarstwa pod lasem, tworzy atmosferę wiejskiej sielanki, relaksu, oraz obcowania z naturą.
Dom otoczony przez malownicze pastwiska i łąki. W sąsiedztwie ogromnej urody jeziora.

 Agroturystyka to nie bocian na gnieździe i wóz drabiniasty.
To jest czerpanie pełnymi garściami zdrowia i przyjemności z czasu, który gospodarze poświęcili z myślą o Gościach. Sianie zdrowych warzyw, zbieranie leśnych grzybów, zrywanie śliwek a potem do słoika bez cukru.

Żyjemy w szacunku dla Natury i Człowieka po prostu. Dzielimy się tym co najcenniejsze - CZASEM.
Agroturystyka to otwieranie się na przestrzeń, podczas spaceru po lesie, leżenia na trawie, jazdy na rowerze, przytulania się do koni.

Harmonia odnajdywana w obcowaniu z przyrodą to nie długi weekend, kiedy oczekujemy, że musi być ciepło i słonecznie.
To się dzieje niezależnie od pogody, planów, oczekiwań.

Więc - come as a guest, live as a friend
 

  

Oferujemy zakwaterowanie w zabytkowym 120 -letnim domu z historią.
Do wynajęcia są 2 pokoje z łazienką, salon, oraz czytelnia połączona z ogrodem.
Jeśli szukasz miejsca spokojnego, harmonijnego, na końcu polnej drogi, to miejsce jest dla Ciebie.
Oferta skierowana jest głównie dla rodzin, oraz grup przyjaciół, ze względu na kameralny charakter miejsca.

Dom i gospodarstwo otoczone są przez malowniczo pofałdowane łąki i pastwiska. W sąsiedztwie ogromnej urody jeziora polodowcowe. Usytuowanie pod lasem, tworzy atmosferę wiejskiej sielanki, relaksu, oraz obcowania z naturą na co dzień.

 Kuchnia to połączenie tradycyjnych polskich dań z filozofią slow food. W zgodzie z tradycją, czasem w nieco lżejszej odsłonie tradycyjnych potraw.
W sezonie kuchnia oparta jest o warzywa i zioła z eko-ogrodu. Nie brakuje też świeżych ryb i ekologicznego mięsa.
Współpracujemy z rolnikami i regionalnymi producentami. Dzięki temu z dumą serwujemy gościom jajka zielononóżki, domowy twaróg i sery, domowe wędliny, Miód Drahimski, czy wędzoną sielawę. Na potrzeby własnej kuchni suszymy i marynujemy grzyby, robimy owocowe konfitury,suszymy zioła. Dla chętnych serwujemy zsiadłe mleko od krowy, które przynosi znany stałym bywalcom Pan Michał.


Wszystko gotowane jest ze świeżych produktów a pięknie nakryte stoły są świętowaniem każdego posiłku. Świeże bukiety i świece dodatkowo umilą biesiadowanie. Latem śniadania podawane są w ogrodzie.
Przynajmniej raz w tygodniu serwujemy posiłki przy ognisku.

Każda obiadokolacja kończy się domowym deserem. W sezonie letnim są to pyszne, lekkie desery na bazie jagód, truskawek, malin i mięty. Specjalnością są również tradycyjne drożdżówki z owocami, serniki, oraz ciasto czekoladowe prosto ze Lwowa.

Standardowo serwujemy gościom śniadanie oraz obiadokolację. W ciągu dnia można również zamówić zdrowe przekąski. Z przyjemnością dostosowujemy godziny posiłków do planu naszych gości. Wierzymy, że tylko gotowanie z sercem, zapewnia czerpanie z jedzenia przyjemności i zdrowia.